
Перфоратор, перфоратор акумуляторний Pro Craft PHA 40 Німеччина
- Готово до відправки
- Код: PHA 40
4 999 ₴
+380 (95) 877-84-52
- +380 (66) 209-11-74
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Акумуляторний безщітковий перфоратор Pro Craft PHA 40 потужністю 2.6 Дж може легко просвердлити метал, кам'яну кладку та дерево. Літій-іонний акумулятор 20 В покращує загальну продуктивність і збільшує час використання, а світлодіодна лампа дає змогу працювати в темних місцях. Зручне розташування перемикача режимів і ручка з гумовим покриттям (з еластомеру) роблять інструмент простим у використанні.
Особливості акумуляторного перфоратора Pro Craft PHA 40:
- Наявність 3 режимів роботи: свердління, свердління з ударом і довбання;
- Зручний патрон SDS+ для легкої зміни витратних матеріалів;
- Компактна та легка конструкція забезпечує чудове керування й маневреність інструмента;
- Ергономічна ручка;
- Запобіжна муфта зупиняє свердло під час заклинювання й захищає користувача від різних травм;
- Обмежувач глибини легко допомагає зробити однакові отвори;
- Вся лінійка інструментів сумісна та працює від батарей MAKITA LXT.
Комплект постачання:
- Акумуляторний перфоратор Pro Craft PHA 40;
- Обмежувач глибини;
- Додаткова ручка;
- картонна коробка;
- Інструкція з експлуатації;
- Гарантійний талон;
- акумулятори 4 А·год 2 шт.,
- заряднре 1шт.
Характеристики товару Акумуляторний перфоратор Procraft PHA40
| Напруга | 20 В |
| Число обертів холостого ходу | 0 - 1150 об./хв |
| Діаметр свердління: дерево/ бетон/метал | 30/28/13 мм |
| Тип патрона | SDS+ |
| Число ударів | 0 - 4800 уд./хв |
| Регулювання обертів | Регулюється силою натискання на кнопку |
| Режим роботи | 3 шт + режим для настроювання |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Клас захисту | IPX0 |
| Рівень звукового тиску | LpA = 84.28 дБ (А), К = ± 3 дБ (А) |
| Рівень звукової потужності | LwA = 95.28 дБ (А), К = ± 3 дБ (А) |
| Рівень вібрації м/с2 | 7.51 м/с2, К = ± 1,5 м/с2 |
| Рівень захисту | II |
| Сила удару | 2,6 Дж |
| Реверс | Є |
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Pro Craft |
| Країна виробник | Німеччина |
| Конструкція перфоратора | Прямий |
| Тип патрона | SDS-plus |
| Режими роботи | Свердління, Свердління з ударом, Довбання (удар) |
| Максимальна кількість обертів | 1150 об/хв |
| Максимальна кількість ударів | 4800 уд/хв |
| Максимальна сила удару | 2.6 Дж. |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 4 А. г |
| Напруга акумулятору | 20 В |
| Час зарядки акумулятора | 1 годин |
| Тип зарядного пристрою | Імпульсні |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Додаткові функції | |
| Реверс | Так |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Обмежувач глибини свердління | Так |
| Додатковий акумулятор | Так |
- Ціна: 4 999 ₴







