
Шурупокрут, шурупокрути, шурупокрут мережевий 870 Вт Револьт Швеція
- Під замовлення
- Код: ES 870
Відправка з 06 травня 20261 050 ₴
+380 (95) 877-84-52
- +380 (66) 209-11-74
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис Шурупокрут електричний Revolt ES870 швидкозатискний патрон
Електричний шурупокрут Revolt ES870 призначений для свердління отворів свердлами з циліндричною основою діаметром від 0.8 до 10 мм, а також для закручування та відкручування кріпильних виробів (шурупів, гвинтів, саморізів, конфірматів, дюбелів, болтів і гайок).
Шурупокрут Revolt ES870 належить до напівпрофесійної серії електроінструментів і має підвищену надійність і зносостійкість завдяки високій якості вузлів і деталей. Добре збалансований і завдяки зручній ручці надійно сидить у руці, додасть комфорту до вашої роботи під час тривалих робіт.
Характеристики:
- Бренд: Revolt
- Потужність: 870 Вт
- Діаметр патрона: 0.8-10 мм
- Кількість обертів: 0-750 об/хв
- Діаметр свердління (max): в металі — 10 мм, у дереві — 20 мм
- Напівметалевий патрон
- Функція реверс
- Кабель: 4м
Характеристики Шурупокрут електричний Revolt ES870 швидкозатискний патрон
Джерело живлення Діаметр патрона, мм- 10
- Швеція
- 400
- 0 - 750 об./хв
- Кабель 4 м
- 24 місяці
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Мінімальний діаметр патрона | 0.8 мм |
| Максимальна кількість обертів | 750 об/хв |
| Максимальний діаметр патрона | 10 мм |
| Максимальний крутний момент | 30 H*m |
| Матеріал корпусу редуктора | Литий алюміній |
| Живлення | Мережа 220В |
| Кількість ступенів затяжки | 28 |
| Режим інструменту | безударний |
| Тип | Шуруповерт |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Виробник | Revolt |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Країна виробник | Швеція |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.8 кг |
| Комплектація | |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Додаткові функції | |
| Реверс | Так |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Гальмо двигуна | Так |
| Захист від перевантажень | Так |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 870 Вт |
| Довжина кабелю | 4 м |
| Довжина мережевого кабелю | 4 м |
- Ціна: 1 050 ₴






