
Полірувальна машинка, полірувальна машина для авто роторна Profi-Tec 30, 50, 75ммм Німеччина
- Готово до відправки
- Код: PPM-607SR SET
3 599 ₴
- +380 (66) 209-11-74
Ротаціона поліровальна машина ProfiTec PPM-607SR SET - Це професійний інструмент для полірування металевих і не тільки поверхонь. Ми рекомендуємо вам купити такий, щоб інтенсивно використовувати в різних умовах. Варто звернути увагу на те, що інструмент сам по собі має високу стійкість до навантаження. Він має якісне виконання всіх вузлів, що забезпечує його довговічність.
Особливості ротаціонально поліровальні машини ProfiTec PPM-607SR SET:
- Электроника на базе микропроцессора VR. Ми рекомендуємо купити полірову машину роторну ProfiTec PPM-607SR SET. Модель обладнана надійною електронікою. Вона забезпечує постійне утримання кількості обертів двигуна. Слід зазначити, що підтримання частоти обертання через тахогенератор забезпечує додатковий ресурс роботи двигуна.
- Довгий кабель - 6 м. Ви зможете пересуватися з інструментом за допомогою довгого кабеля. Вона має додатковий захист від пошкодження за рахунок ущільненого ізоляційного шару.
- Плавний запуск. Послідовний розгін двигуна забезпечує плавність інструмента. Варто також зазначити, що такий принцип роботи перешкоджає розкидання полірування від різкого старту.
- Тут ви можете бачити частоту обертання. Було встановлено електроніка для регулювання частоти обертання двигуна. Налаштуйте інструмент так, щоб він міг працювати просто і ефективно. Точність полірування буде набагато більшою, якщо використовувати ексцентричну поліровальну машину ProfiTec PPM-607SR SET.
- Швидкий доступ до вугільних щіток. Ви можете легко оглянути двигун свого інструмента. Він має систему швидкого доступу до щіток.
- Сталева редуктор. Качочарні конструкції інструмента забезпечують великий ресурс роботи і пристосованість до жорстких умов експлуатації.
6 причин купити ротаціону поліровальну машину ProfiTec PPM-607SR SET:
- Покращений двигун чудово справляється з поставленими завданнями.
- У поліровальній машині встановили сталевий редуктор.
- Додатковий ексцентриційний хід забезпечує високу ефективність і якість полірування.
- Існує можливість попереднього встановлення потрібної кількості обертів двигуна.
- Прорізання рукоятками ергономічну форму для зручної роботи.
- Плавний старт і функція підтримки сталої швидкості двигуна.
Комплект поставки:
- Машина поліровальна PPM-607SR SET 1шт.;
- Сумка для транспортування 1шт.;
- 3 підошви 1шт - 75 мм, 1шт - 50 мм, 1шт-30мм
- Ключ затиснутої 1шт.;
- Паспорт 1шт.;
- Упаковка картонна 1шт.
Характерики
Виробник ProfiTec
Тип ґратка
Швидкість обертання, об/ хвилин3500
Вага, кг1
Бренда ProfiTec
Модель PPM-607SR SET
Потребується потужність (Вт) 600
Діаметр диска, мм 30-50-75
Харчування 220
Система стабілізації обертівє
Блокування кнопки вимиканняє
Обмеження подачі струму (плавний пуск)є
Амплітуда 7.0мм
Компактна ротаціона поліровальна машина, Номінальна вхідна потужність: 600 Вт
Ексцентрична відстань: 7мм
Номінальна швидкість без навантаження: 1000-3500 про / хв
Характеристики кабеля: 6 м * 0,75 м². У комплекті 3 підошви 1шт75 мм, 1шт 50 мм , 1шт 30 мм і сумка.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PROFI-TEC |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | полірувальна |
| Споживана потужність | 600 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 3500 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 75 мм |
| Основна рукоятка | Не подовжена, Не поворотна |
| Вага | 1 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Кріплення шліфувального листа | Липучка |
| Розмір ходу платформи | 9 мм |
| Амплітуда коливань | 7 мм |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Обмеження пускового струму | Так |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Сумка-чохол |
- Ціна: 3 599 ₴





