Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шуруповерт мережевий Flіnke.
Потужність 780 Вт
Мережа 220 В
Патрон 0.8-10мм
Функція свердління, закручевания
Швидкість 0-750об.хв
Сила затиснення 30Nm
Реверс
Трищотка сили затиску
Гарантія 12 міс
Надішлемо поштою
| Живлення | |
|---|---|
| Споживана потужність | 780 Вт |
| Довжина кабелю | 2 м |
| Довжина мережевого кабелю | 2 м |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.8 кг |
| Основні | |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Живлення | Мережа 220В |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна кількість обертів | 750 об/хв |
| Країна виробник | Польща |
| Максимальний крутний момент | 30 H*m |
| Режим інструменту | безударний |
| Максимальний діаметр патрона | 10 мм |
| Мінімальний діаметр патрона | 0.8 мм |
| Тип | Шуруповерт |
| Кількість ступенів затяжки | 18 |
| Матеріал корпусу редуктора | Метал |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Обмеження пускового струму | Так |
| Реверс | Так |
- Ціна: 599 ₴





