
Пилосос будівельний 30л VORTEX 5346483 бак нержавійка
- Готово до відправки
- Код: 5346483
7 500 ₴
- +380 (66) 209-11-74
Пилосос будівельний 1400 Вт 3.2 м3/хв 22КПа неіржавкий бак 30 л VORTEX (5346483) спеціально призначений для збирання будівельних забруднень, а також відходів деревообробки. Цей пилосос може всмоктувати залізну стружку, деревні тирси, цементну крихту, бите скло, шерсть тварин, а також брудну воду. Такий апарат універсальний: може застосовуватися як класичне прибиральне обладнання, а також як система примусового видалення пилу під час роботи з електроінструментом.
Характеристики:
Статор і ротор електродвигуна з мідними обвитками
Електродвигун забезпечує високу силу всмоктування
Розетка для під'єднання електроінструмента (потужністю до 1.5 кВт)
Функція автоматичного ввімкнення під час роботи електроінструменту
Функція видування для видалення пилу
Збирання сухого та вологого сміття, а також негорких рідин
Довжина кабелю живлення 5 метрів
Місткий ударостійкий бак Комплектація:
Пилосос у зборі: 1 шт
Фільтр НЕРА: 1 шт
Гнучкий всмоктувальний шланг: 1 шт
Пластмасові подовжувальні труби: 2 шт
Насадка для вологого прибирання: 1 шт
Насадка для килимових покриттів: 1 шт
Щілинна насадка для щілинного прибирання: 1 шт
Колесо: 4 шт
Інструкція з експлуатації: 1 шт
Паковання: 1 шт
Технічні характеристики:
Напруга мережі, В: 220...240
Частота струму, Гц: 50
Номінальна споживана потужність, кВт: 1.4
Об'єм бака, літр: 30
Матеріал бака: нержавійка
Максимальний потік повітря, м/хв: 3.2
Максимальне розрядження, мбар: 190
Поверхня фільтра, см3: 2.800
Клас захисту: IP24
Добжина, мм: 415
Ширина, мм: 386 Висота, мм: 635 Маса нетто, кг: 9
Характеристики:
Статор і ротор електродвигуна з мідними обвитками;
Електродвигун забезпечує високу силу всмоктування;
Розетка для під'єднання електроінструмента (потужністю до 1,5 кВт);
Функція автоматичного увімкнення під час роботи електроінструмента;
Функція видування для видалення пилу;
Збирання сухого та вологого сміття, а також негорючого рідин;
Довжина кабелю живлення 5 метрів;
Місткий ударостійкий бак.
Технічні дані
Потужність, Вт 1400 Вт
Напруга, В 220
Частота, Гц 50
Довжина кабелю, м 5
Продуктивність (Q), л/хв 3200
Об'єм бака, л 30 л
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sigma |
| Тип пилососа | пилосос будівельний |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Споживана потужність | 1400 Вт |
| Потужність всмоктування | 1500 Вт |
| Тип пилозбірника | Бак, Контейнер |
| Об'єм пилозбірника | 30 л |
| Тип вихідного фільтра | Мікрофільтр, Паперовий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Робоча ширина | 28 мм |
| Тип труби всмоктування | Складова |
| Можливість збору рідини | Так |
| Функція видування | Так |
| Розетка для підключення електроінструментів | Так |
| Діаметр приладдя | 28 мм |
| Довжина всмоктуючого шланга | 1.5 м |
| Антистатична система | Так |
| Радіус дії | 6 м |
| Довжина мережевого шнура | 4 м |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь, Пластик |
| Колір корпусу | Жовтий |
| Аксесуари | |
| Насадка для сухого та вологого прибирання підлоги | Так |
| Насадка "Килим/Підлога" | Так |
| Щілинна насадка | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 635 мм |
| Ширина | 368 мм |
| Вага | 9 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Харчування | Мережа 220В |
| Тип | Вертикальний |
| Стан | Нове |
| Особливості | Фільтр для захисту мотора |
| Додаткова комплектація | Подовжувальні трубки, Насадка "Ковер/Пол", Щілинна насадка, Насадка-щітка для меблів |
| Тип прибирання | Суха , Волога |
| Режими руху | хаотично |
- Ціна: 7 500 ₴










