
Акумуляторна вібраційна присоска PROFI-TEC VMC-Universal POWERLine (2×PT2040MP (4.0 Аг), зарядний пристрій)
- В наличии
- Код: 006433
4 690 ₴
+380 (95) 877-84-52
- +380 (66) 209-11-74
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | PROFI-TEC |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага нетто / брутто | 1,1 / 3,5 кг |
| Габарити упаковки | 350×230×180 мм |
| Гарантія | 24 місяці |
| Кількість ступенів регулювання частоти вібрації | 6 |
| Максимальная нагрузка | 50 кг |
| Напруга акумулятора | 20 В |
| Розмір плитки | 40-60 см |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Тип двигателя | щітковий |
| Частота вібрацій | 12000 об/хв |
- Цена: 4 690 ₴










