Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | PROFI-TEC |
| Габаритные размеры | |
| Диаметр штанги | 28 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Алюмінієва цільна штанга | Да |
| Гарантія | 24 місяці |
| Діаметр скошування диском | 255 мм |
| Діаметр скошування ліскою | 430 мм |
| Електричний стартер | Нет |
| Максимальное количество оборотов | 11000 об/хв об/мин |
| Напівавтоматична шпуля | Да |
| Нержавіючий ріжучий диск | Нет |
| Объем топливного бака | 1,25 л л |
| Мощность | 4,1 кВт кВт |
| Праймер | Да |
| Рабочий объем цилиндра | 52,0 см³ |
| Роздільні ергономічні ручки | Да |
| Тип двигателя | бензиновий одноциліндровий, 2-тактний з повітряним охолодженням |
| Тип топлива | суміш бензину з мастилом для 2-тактних двигунів 25:1 |
| Циліндр із хромованим покриттям | Да |
- Цена: 3 790 ₴







