
Акумуляторний паяльник PROFI-TEC PWM20BL POWERLine (2×PT2040EP (4.0 Аг), зарядний пристрій)
- В наличии
- Код: PWM20BL (2×PT2040EP+зар.)
4 388 ₴
+380 (95) 877-84-52
- +380 (66) 209-11-74
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | PROFI-TEC |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага нетто / брутто | 0,5 / 2,8 кг |
| Габарити упаковки | 335×140×80 мм |
| Гарантія | 24 місяці |
| Діаметр зварювальних насадок | 20 / 25 / 32 мм |
| Діапазон регулювання температури | 1 С° |
| Діапазон робочої температури | 120 – 340 С° |
| Материал | АБС пластик, метал |
| Напруга акумулятора | 20 В |
| Підходить для | PPR / PB / PE труб |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Тип двигателя | безщітковий |
| Время нагрева | від 3 секунд |
- Цена: 4 388 ₴








