
Акумуляторна ланцюгова пила PROFI-TEC PCS1520BL POWERLine (без акумулятора та зарядного пристрою)
- В наличии
- Код: PCS1520BL ТУШКА
2 099 ₴
+380 (95) 877-84-52
- +380 (66) 209-11-74
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | PROFI-TEC |
| Шаг цепи | 1/4" |
| Характеристики электродвигателя, аккумулятора | |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага нетто/брутто | 0,97 / 1,5 кг |
| Габарити упаковки | 450×220×190 мм |
| Гарантія | 24 місяці |
| Длина шины | 200 мм мм |
| Кількість ведучих ланок | 37 шт. |
| Кількість ріжучих зубів | 18 шт. |
| Максимальний діаметр різу | 150 мм |
| Материал цепи | високовуглецева сталь |
| Напруга акумулятора | 20 В |
| Робоча довжина шини | 150 мм |
| Тип двигателя | безщітковий |
| Товщина ведучої ланки | 1,1 мм |
| Швидкість ланцюга | 350 м/хв |
- Цена: 2 099 ₴







