
Акумуляторні висічні ножиці PROFI-TEC PCN20BL POWERLine (без акумулятора та зарядного пристрою)
- В наличии
- Код: 005952
5 499 ₴
+380 (95) 877-84-52
- +380 (66) 209-11-74
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | PROFI-TEC |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага нетто / брутто | 1,65 / 2,0 кг |
| Габарити упаковки | 350×95×210 мм |
| Гарантія | 24 місяці |
| Число оборотов холостого хода | 0 – 1900 об/хв об/мин |
| Напруга акумулятора | 20 В |
| Радіус різання | 45 – 55 мм |
| Тип двигателя | безщітковий |
| Товщина різу (листовий метал) | 2,5 мм |
| Товщина різу (металочерепиця) | 1,2 мм |
- Цена: 5 499 ₴










