
Акумуляторний прожектор з режимом червоного освітлення PROFI-TEC PT3100G POWERLine (без акумулятора та
- В наличии
- Код: 005912
2 499 ₴
+380 (95) 877-84-52
- +380 (66) 209-11-74
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | PROFI-TEC |
| Пользовательские характеристики | |
| Індекс кольору | 5500 K |
| Вага нетто / брутто | 1,0 / 1,3 кг |
| Вбудований порт USB | так, 5 В / 1 А |
| Габарити упаковки | 270×240×105 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Кількість режимів яскравості | 3 |
| Количество светодиодов | 144 білих світлодіодів SMD |
| Напруга акумулятора | 20 В |
| Потужність світлодіода | 30 Вт |
| Рабочая температура | від -40 до +50 ° C |
| Световой поток | 800 / 1600 / 3100 лм |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
- Цена: 2 499 ₴










