
Акумуляторний обприскувач PROFI-TEC PS1610 (12 В / 8.0 Аг, зарядний пристрій)
- Готово к отправке
- Код: PS1610
1 599 ₴
+380 (95) 877-84-52
- +380 (66) 209-11-74
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | PROFI-TEC |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 8,0 Аг |
| Вага нетто / брутто | 4,5 / 5,2 кг |
| Витрата рідини | 3,1 л/хв |
| Габарити упаковки | 390×200×480 мм |
| Гарантія | 24 місяці |
| Дальність розпилення | 8 – 10 м |
| Максимальна температура рідини | 35 – 45 °C |
| Напруга акумулятора | 12 В |
| Об’єм бака для препаратів | 16 л |
| Рабочее давление | 0,15 – 0,50 мПа бар |
| Час роботи на одному заряді | до 5 годин |
- Цена: 1 599 ₴










