Описание
Характеристики
Информация для заказа
.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | PROFI-TEC |
| Тип двигателя | Щеточный |
| Пользовательские характеристики | |
| Количество скоростей работы | 6 |
| Напряжение питания | 220 В |
| Гарантія | 24 місяці |
| Габарити упаковки | 420×145×150 мм |
| Вага нетто / брутто | 2,1 / 3,7 кг |
| Плавний запуск | Да |
| Хід ексцентрика | 15 мм |
| Підтримка постійних оборотів під навантаженням | Да |
| Довжина кабелю живлення | 6 м |
| Електронне регулювання обертів | Да |
- Цена: 4 999 ₴










