
Роторна полірувальна машина PROFI-TEC PPM-1515R з двоступінчастим редуктором
- В наличии
- Код: 006068
4 999 ₴
+380 (95) 877-84-52
- +380 (66) 209-11-74
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | PROFI-TEC |
| Тип двигателя | Щеточный |
| Пользовательские характеристики | |
| Количество скоростей работы | 6 |
| Напряжение питания | 220 В |
| Гарантія | 24 місяці |
| Габарити упаковки | 440×145×145 мм |
| Вага нетто / брутто | 2,4 / 3,6 кг |
| Плавний запуск | Да |
| Підтримка постійних оборотів під навантаженням | Да |
| Довжина кабелю живлення | 6 м |
| Електронне регулювання обертів | Да |
- Цена: 4 999 ₴









