
Акумуляторна ланцюгова пила PROFI-TEC PPCS3020BL POWERLine (1×PT2040MP (4.0 Аг), зарядний пристрій)
- В наличии
- Код: 006298
4 490 ₴
+380 (95) 877-84-52
- +380 (66) 209-11-74
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | PROFI-TEC |
| Шаг цепи | 1/4" |
| Характеристики электродвигателя, аккумулятора | |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага нетто/брутто | 1,6 / 4,2 кг |
| Габарити упаковки | 570×150×220 мм |
| Гарантія | 24 місяці |
| Длина шины | 30 см мм |
| Кількість ведучих ланок | 62 шт. |
| Кількість ріжучих зубів | 31 шт. |
| Максимальний діаметр різу | 265 мм |
| Материал цепи | високовуглецева сталь |
| Напруга акумулятора | 20 В |
| Тип двигателя | безщітковий |
| Товщина ведучої ланки | 1,1 мм |
| Швидкість ланцюга | 350 м/хв |
- Цена: 4 490 ₴








