Описание
Характеристики
Информация для заказа
/
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | PROFI-TEC |
| Пользовательские характеристики | |
| Напряжение питания | 220 В |
| Гарантія | 24 місяці |
| Габарити упаковки | 355×355×580 мм |
| Довжина шланга / діаметр шланга | 1,5 м / 32 мм |
| Вага нетто / брутто | 6,6 / 8,2 кг |
| Номінальна потужність споживання | 1400 Вт |
| Ємність баку | 30 л |
| Максимальна потужність всмоктування | 17 кПа |
| Максимальный уровень шума | 80 дБ(А) |
| Довжина кабелю живлення | 4,0 м |
| Максимальна потужність вбудованої розетки | 2000 Вт |
- Цена: 4 699 ₴











