Описание
Характеристики
Информация для заказа
.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | PROFI-TEC |
| Пользовательские характеристики | |
| Напряжение питания | 220 В |
| Гарантія | 24 місяці |
| Габарити упаковки | 400×380×870 мм |
| Довжина шланга / діаметр шланга | 1,5 м / 32 мм |
| Вага нетто / брутто | 12,2 / 14,5 кг |
| Номінальна потужність споживання | 1400 Вт |
| Ємність баку | 38 л |
| Максимальна потужність всмоктування | 18 кПа |
| Максимальный уровень шума | 75 дБ(А) |
| Довжина кабелю живлення | 4,0 м |
| Максимальна потужність вбудованої розетки | 2000 Вт |
- Цена: 8 699 ₴











