Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | PROFI-TEC |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність баку | 30 л |
| Вага нетто / брутто | 15,6 / 17,7 кг |
| Габарити упаковки | 600×375×575 мм |
| Гарантія | 24 місяці |
| Довжина кабелю живлення | 4,0 м |
| Довжина шланга / діаметр шланга | 2,0 м / 32 мм |
| Максимальный расход воздуха | 75 л/хв |
| Максимальна потужність вбудованої розетки | 2000 Вт |
| Максимальна потужність всмоктування | 18 кПа |
| Максимальный уровень шума | 78 дБ(А) |
| Напряжение питания | 220 В |
| Номінальна потужність споживання | 1600 Вт |
| Частота тока | 50 Гц Гц |
- Цена: 13 529 ₴











