Переносний дисковий відрізний верстат або, як частіше говорять, відрізна пила, призначений для точної і швидкої відрізки і прорезки виробів і заготовок з металів або твердих полімерів, наприклад, круглого або профільованого пруткового прокату, куточків, таврових і двотаврових профілів, швелерів, коробів, арматури , будівельних профілів. Як ріжучий інструмент використовуються універсальні або спеціальні абразивні диски для різання металу, тому даній відрізний пилкою можна різати предмети з дерева і деревних матеріалів.
Конструкція відрізної пили дуже проста: на горизонтальному підставі (базі) рухомо закріплена підпружинена стійка маятникового типу. На цій стійці є електродвигун, який через редуктор обертає шпиндель з відрізним диском. Також на стійці встановлено основна рукоятка з клавішею включення пили, додаткова рукоятка і захисний кожух диска. На підставі є затискні пристрої з поворотною планкою для закріплення оброблюваного виробу.
Головна перевага відрізної пили перед стаціонарними відрізними верстатами - в мобільності і універсальності. Її можна встановити на верстаті в майстерні, на підлозі в гаражі або на підкладкові брусі на будмайданчику - всюди вона на відмінно впорається з поставленим завданням і дасть акуратний точний рез.
До конструктивних особливостей відрізних пилок по металу ТМ Vitals відносяться жорстка сталева база і міцний сталевий кожух ріжучого диска, алюмінієві корпусу двигуна, редуктора і маятникової стійки. У поєднанні з потужним електродвигуном і надійним гвинтовим затискачем для заготовок виходить ефективний, міцний і безпечний агрегат з тривалим терміном експлуатації.
Технічні характеристики пилок відрізних:
- Напруга живлення 230 В 50 Гц.
- Потужність 2450 Вт.
- Частота обертів холостого ходу 3900 об / хв.
- Зовнішній діаметр відрізного диска 355 мм.
- Діаметр отвору диска 25,4 мм.
- Кут повороту притискної планки ± 45 °.
- Максимальна ширина різу 230 мм.
- Максимальна глибина різу 130 мм.
- Вага 15,3 кг.
Якщо ви вирішите купити відрізну пилу по металу ТМ Vitals, вона прослужить вам довгий час і ви не розчаруєтеся у своєму виборі. Придбати пилу можна в спеціалізуються на продажу електроінструментів інтернет-магазинах і роздрібних торгових точках.
Латвія
Потужність 2450 вт
Диск 355мм
Обороти 3900 об.хв
Гарантія 36 міс
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vitals |
| Страна производитель | Латвия |
| Состояние | Новое |
| Потребляемая мощность | 2450 Вт |
| Максимальный диаметр диска | 355 мм |
| Диаметр посадочного отверстия | 24 мм |
| Максимальное количество оборотов | 3900 об/мин |
| Максимальная глубина пропила | 110 мм |
| Вес | 16.5 кг |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Дополнительные функции | |
| Поддержка постоянного количества оборотов под нагрузкой | Да |
| Блокировка кнопки включения | Да |
- Цена: 6 387 ₴





